Микола Давидюк
Микола Давидюк

Яценюк, не витримавши політичного змагання з очільником Одеської ОДА, вдався до адміністративних заходів, намагаючись обмежити критику проти себе. Постанову, яка забороняє держслужбовцям публічно критикувати роботу органів влади та посадових осіб, затверджували не в останню чергу, аби на певний час закрити рота Саакашвілі. Про це виданню Інформаційний Акцент розповів директор аналітичного центру «Політика» Микола Давидюк.

За словами експерта, це дуже нагадує роботу урядовців часів Януковича: «Ці всі речі періодично з’являються у стінах Кабміну, в основному в центральному апараті. Це все нагадує часи Януковича, і якщо система не зміниться, подібне буде й надалі повторюватися. Якби уряд робив все правильно й відбувалися реформи, то ніхто б його не критикував. Враховуючи, що вони рухаються в неправильному напрямку і забороняють їх критикувати – це викличе і вже викликає суспільний резонанс. Бажання законсервувати систему, закрити комусь рота й запровадити цензуру ніколи не сприймаються позитивно».

На думку політолога, ця постанова негативно вплине на рейтинг Яценюка та його команди.

«Це було помилковим рішенням Кабміну та персонально Яценюка, жодної користі воно їм не принесе. Буде смішно виглядати, коли державні установи будуть тільки вихваляти. Люди хочуть почути об’єктивну ситуацію, а дякуючи цій постанові, її не буде – усі будуть або хвалити, або мовчати», – додав Давидюк.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ