Держава судитиметься «БРСМ-Нафтою» за 50 млн. грн.
Яценюк закликав парламент проголосувати весь пакет законів для запровадження безвізового режиму з ЄС

Прем`єр-міністр України Арсеній Яценюк закликав парламент проголосувати вже 8 жовтня за пакет законопроектів, необхідних для виконання зобов`язань України щодо запровадження безвізового режиму з Європейським Союзом. Про це він сказав під час засідання уряду, передає УНІАН.

«Що стосується порядку денного роботи парламенту на завтра. Я сподіваюся й звертаюся до членів парламенту, щоби завтра було проголосовано пакет законів щодо запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС. Вчора їм треба було голосувати за додаткові доходи для олігархів у газовому бізнесі, з п`ятої спроби знайшлося 228 голосів, – сказав Яценюк. – Думаю, що парламент проявить мудрість, і завтра всі закони, які необхідні громадянам для отримання безвізового режиму, будуть ухвалені Верховною Радою».

При цьому прем`єр запропонував тим депутатам, які проголосують проти законопроектів про безвізовий режим, здати дипломатичні паспорти. «Окремо звертаюся до тих, хто не підтримує законопроекти щодо безвізового режиму. Я так розумію, що ті депутати, які проти реформ, собі безвізовий режим зробили – у них є дипломатичні паспорти. Так от, хто не проголосує, пропоную вилучити дипломатичні паспорти, і нехай стоять на загальних підставах із усіма громадянами України. Шляхи для цього ми знайдемо», – підкреслив Яценюк.

22 травня на саміті «Східного партнерства» в Ризі було ухвалено декларацію, в якій йдеться, що до кінця цього року Єврокомісія має підготувати звіт про виконання Україною критеріїв, необхідних для запровадження безвізового режиму. Два ключових питання у впровадженні безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом – це біометричні паспорти й захищені кордони.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ