Спецслужби РФ хочуть прибрати Яценюка
Спецслужби РФ хочуть прибрати Яценюка

Служба безпеки України регулярно перехоплює інструкції для терористів, які працюють проти України. Про це повідомив очільник відомства Валентин Наливайченко, передає Лівий берег.

«Остання інформація – список тих, кого потрібно негайно прибрати з влади в Україні. На першому місці – Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк. Я це озвучую не для сенсації. Минулого тижня №2 у цьому списку опинився і голова СБУ», – сказав Наливайченко. Також глава СБУ розповів, що цього року в Одесі планувався небезпечний державний переворот.

«СБУ провела декілька хвиль зачисток до 2 травня, не чекаючи нікого й нічого, у результаті трьох хвиль зачистки затримали 50 людей, зокрема двох кілерів», – сказав глава СБУ. За його словами, було заплановане відокремлення з резонансними вбивствами та вибухами, тобто тим, що було в Криму, а згодом і в Донецьку й Луганську.

Він додав, що СБУ запобігла вбивствам та іншим провокаціям.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше Президент Петро Порошенко підтвердив, що планує звільнити Наливайченка з поста глави СБУ. За даними лідера Радикальної партії Олега Ляшка, Президент запропонує призначити на цю посаду першого заступника Наливайченка Василя Грицака. За даними ЗМІ, на цю посаду також може претендувати заступник глави Адміністрації президента Андрій Таранов.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ