Яценюка у США піарять за гроші людей Ахметова
Яценюка у США піарять за гроші людей Ахметова

Піар-супроводом візитів прем’єра Арсенія Яценюка до США займається міжнародна компанія APCO, за послуги якої платить компанія людей Ріната Ахметова. Про це пише у своєму блозі депутат Сергій Лещенко, повідомляє Українська правда.

Як свідчать звіти АРСО до Мінюсту США, їхній вашингтонський офіс уклав угоду на просування уряду України у червні цього року. При цьому за послуги компанії платить чомусь не уряд України, а маловідома компанія «Communication for Change» («Комунікації для змін»). За медіа-супровід візиту Яценюка до Вашингтона 13-14 липня АРСО отримала 35 тисяч доларів.

Угоду з цією міжнародною компанією укладено також в інтересах українського Міністерсва фінансів. АРСО займатиметься «стосунками з медіа та стратегічними комунікаціями» відомства Наталії Яресько впродовж 1 березня – 31 грудня 2015 року на умовах погодинної оплати, а винагорода у підсумку не має перевищувати 75 тисяч доларів.

Як пише депутат, згідно з державним реєстром, громадська організація «Комунікації для змін» була створена в жовтні минулого року та має двох засновників – Олександра Харченка та Іветту Делікатну. Делікатна є радником Мінінформполітики. А от Харченко є керівником «Центру досліджень енергетики» – енергетичної аналітичної структури, «створеної Рінатом Ахметовим для формування громадської думки». Співзасновником ТОВ «Центр досліджень: енергетика і політика» є голова наглядової ради ахметівського «Київенерго» Іван Плачков.

Читайте: Хрещений батько: Фірташ заявив, що «відкрив» Кличка для великої політики

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ