Яценюк
Іти з політики Арсеній Яценюк не планує

Глава уряду Арсеній Яценюк подав у відставку. Про це він заявив під час програми «10 хвилин з прем’єр-міністром». У вівторок, 12 квітня, відповідне подання буде внесено до Верховної Ради, пише 5 канал.

«Моє рішення продиктоване кількома причинами. Політична криза у державі розв’язана штучно. Бажання змінити одну особу засліпило політиків і паралізувало їхню волю до реальних змін в країні, – пояснив прем’єр.

«Не можна допустити одного – дестабілізації виконавчої влади під час війни. Така перспектива неминуча, якщо після відставки не буде негайно обрано новий уряд України. На чолі уряду я чесно виконав свою працю. Складаю обов’язки прем’єр-міністра», – додав він.

Щоправда, йти з політики «камікадзе» не планує. Каже, бачить свою користь у запровадженні нового виборчого законодавства, конституційній та судовій реформах, а також сприятиме членству України в Європейському союзі та НАТО.

Нагадаємо, за інформацією ZN.UA, Адміністрація президента і керівництво Верховної Ради підготували основу для розподілу головних посад у керівництві країни. Прем’єр-міністром призначать Володимира Гройсмана, спікером Ради – Андрія Парубія, а генпрокурором – Юрія Луценка.

Для того, щоби Луценко міг очолити Генпрокуратуру, він розробив проект змін до закону «Про прокуратуру», який дозволяє стати генпрокурором людині, що не має юридичної освіти та відповідного стажу.

Окрім того, у Верховній Раді готують постанову про відставку Володимира Гройсмана з посади спікера та одночасне обрання на цю посаду першого віце-спікера Андрія Парубія.

Читайте: Войовничий Яценюк похвалився, що розігнав українських олігархів

БЕЗ КОМЕНТАРІВ