Яценюк
Яценюк

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив міністерству внутрішніх справ разом з правоохоронними органами та службою безпеки України якнайшвидше відпрацювати методи боротьби з організованою злочинністю. Про це повідомляє «Урядовий портал».

Прем’єр зібрав оперативну нараду в МВС після збройного нападу на АЗС у Києві, який забрав життя двох співробітників міліції, ще троє осіб серйозно постраждали.

«Наша відповідь має бути жорсткою і радикальною. Жорстка боротьба з організованою злочинністю в країні всіма законними засобами і методами. Широкомасштабна операція за всіма матеріалами, аби нікому  не кортіло порушувати закон і стріляти у працівників міліції», – наголосив Яценюк.

Прем’єр-міністр звернувся до начальника київської міліції з проханням зустрітися з сім’ями загиблих, допомогти у такому скрутному становищі, і розпорядився виплатити сім’ям загиблих правоохоронців компенсацію, яка передбачена законом. Крім того, він звернув увагу на необхідність посилення матеріально-технічної складової, тобто бронежилетів, найновіших засобів зв’язку, автоматичної зброї.

Глава МВС Арсен Аваков повідомив, що звернеться до Президента України з проханням нагородити міліціонерів, які загинули.

Нагадаємо, 4 травня злочинці під час спроби пограбування автозаправки в деснянському районі Києва вбили двох правоохоронців, поранили трьох силовиків і оператора АЗС. Нападників затримали.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ