Микола Давидюк
Політичний експерт Микола Давидюк каже, що Арсеній Яценюк піде на президентські вибори

Арсеній Яценюк ще не вибув з українського політикуму, бо частина чинних міністрів у Кабміні залишаються на його відповідальності. Тепер Яценюк стане другоплановим політиком – одним із позапарламентських лідерів. Таку думку виданню Інформаційний Акцент висловив директор аналітичного центру «Політика» Микола Давидюк.

За словами політолога, попри те, що партія «Народний фронт» втратила рейтинги, Яценюк не настільки дискредитований, щоби бути виключеним з українського політичного поля.

«Входження Яценюка в політику відбуватиметься через нові вибори. Зрозуміло, це буде новий політичний проект. Він також не відмовляється від президентських амбіцій, Яценюк уже сьогодні планує участь в президентській виборчій кампанії», – каже експерт.

Політолог говорить, що кампанія, яку розгорнула проти Яценюка Юлія Тимошенко, також може додати йому плюсів.

«Яценюка може відродити те, що Тимошенко зацікавилась ним як можливим об’єктом для прокуратури. У нас люди люблять жертву і часто забувають все погане, що було зроблено. Пробачають і починають по-новому вірити», – розповів Давидюк.

На думку експерта, якщо уряд Гройсмана виявиться неуспішним, то в Яценюка є всі шанси доволі непогано повернутися в політику.

«Він буде критикувати Гройсмана, кажучи, що він робив реформи, на відмінну від цього уряду. Навіть якщо в Гройсмана все вдасться, Яценюк запустить потужну кампанію. Мовляв, весь цей успіх тільки тому, що його реформи почали працювати», – переконаний Давидюк.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ