Яценюк
Яценюк бідкується, що немає безкоштовної ковбаси і горілку не дають задарма

Рішення щодо тарифів має відповідати розрахункам. Про це сказав Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає УНН.

«Рішення щодо тарифів повинно мати розрахунок, а не емоцію й бажання заробити півпроцента політичного рейтингу», – наголосив Яценюк 10 листопада в парламенті під час розгляду депутатського законопроекту щодо зниження ренти на видобуток газу №2835.

За словами прем’єра, «усі були б зацікавлені, щоби газ був взагалі безкоштовний. Немає його безкоштовного. Він коштує в Європі 250 доларів. Не 500, як по російському газовому контракту, а 250, як ми сьогодні його купуємо. Хотілось би, щоб і бензин вдвічі дешевше був від ринкових цін в світі. Хотілось би, щоб і ковбаса була безкоштовна, і щоб горілку задарма роздавали. Немає такого!».

Голова Кабміну звернувся до народних депутатів коаліції з закликом «знизити градус агресії, провести відповідні політичні й економічні консультації». «Після цього в четвер – на предметі компромісу знайти остаточне рішення – для народу України і для української держави».

Парламент переніс розгляд законопроекту №2835 на 12 листопада. У вівторок Верховна Рада не змогла ухвалити законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо здешевлення вартості газу для населення». За відповідне рішення проголосували 215 народних депутатів при мінімально необхідних 226. Законопроектом, зокрема, пропонується знизити ставку рентної плати за природний газ, що реалізується населенню, видобутий з покладів до 5 тисяч метрів, встановивши її в розмірі 29% – на однаковому рівні із комерційним видобутком газу.

Читайте: Командир «урядових камікадзе» похвалився, що переміг всіх олігархів України

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ