яценюк
Прем’єр-міністр заявив, що уряд більше не допомагатиме багатим

Український уряд більше не буде субсидувати багатих і допомагати їм, натомість допомога буде спрямовуватись на тих громадян, які найбільше її потребують. Про це заявив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у програмі «10 хвилин з прем’єр-міністром» 21 червня.

«Ми розпочали масштабну програму субсидій для тих людей, які потребують допомоги від держави, але ми більше не будемо субсидувати і допомагати багатим, а бідний повинен отримати компенсацію від держави, так у всіх країнах світу», – сказав Яценюк.

Він зазначив, що уряд спільно з Президентом проводить частину складної, але правильної роботи: «Ми позбулися олігархів у газовому секторі, ми підняли податки на найбільш прибуткові також олігархічні види бізнесу, ми закриваємо схему ухилення від сплати податків в офшорних зонах, ми приводимо до європейських стандартів тарифоутворення в енергетичному секторі».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, з 1 травня в Україні підвищилися тарифи на гарячу воду й тепло, а також на холодну воду. А з 1 квітня підвищились мінімальні тарифи на газ для населення в 3,3 рази, до 3600 грн/тис куб. метрів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ