вибори
Яценюк вважає, що вибори на окупованому Донбасі можливо провести

Вибори на тимчасово непідконтрольних територіях в Донецькій та Луганській областях – можливі. Про це заявив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає 5 канал.

За його словами, це станеться у разі виведення російських військ та надання доступу українським органам, які несуть відповідальність за виборчий процес. «В першу чергу, це виведення російських військ. Під дулом російських автоматів та під наглядом російських терористів вибори ніхто проводити не буде. Друге – це забезпечення політичної конкуренції. Це вибори не в Донецьку та Луганську, а це вибори до місцевих рад Донецька та Луганська, які є частиною України. Це означає, що виборчий процес має відбуватися виключно на базі українського законодавства, яке  забезпечує політичну конкуренцію, можливість доступу усіх політичних сил до виборчого процесу», – зазначив український прем’єр.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на початку жовтня бойовики підтвердили свої наміри відтермінувати проведення місцевих виборів на підконтрольних їм територіях.

Нагадаємо, вибори в Україні призначені на 25 жовтня. Голосування не відбудеться в окупованому Криму та на непідконтрольній українській владі частині Донбасу.

Читайте: Партії витратять на вибори 2 млрд. грн. (інфографіка)

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ