Андрій Пивоварський
Андрій Пивоварський подає у відставку

Члени «уряду камікадзе» потроху залишають тонучий корабель. Зокрема, міністр інфраструктури Андрій Пивоварський заявив, що подає у відставку й не працюватиме в Кабміні наступного року, пише Українська правда.

«Від самого початку ми, я і моя команда, казали, що готові присвятити роботі рік. І це був рік складний, але досить успішний», – зазначив Пивоварський. «Зараз я ухвалив для себе рішення, що я піду з посади міністра. Рішення моє персональне, абсолютно усвідомлене», – сказав він. Заступники Пивоварського – Володимир Шульмейстер і Володимир Омелян – також йдуть разом зі своїм керівником.

Джерела «Української правди» в оточенні міністра інфраструктури повідомляють, що, причина відставки полягає в тому, що проти нього велася інформаційна кампанія. Пивоварському так і не дали визначеності з приводу зарплати його заступників, а вони втомилися працювати фактично за безкоштовно, маючи репутаційні ризики. Тож, Пивоварський збирається найближчі кілька місяців відпочити, а потім продовжити роботу в корпоративному секторі.

Нагадаємо, 8 грудня Міністр інформаційної політики Юрій Стець подав у відставку. Свою заяву він показав, звітуючи про діяльність міністерства. Водночас глава МВС Арсен Аваков, який узяв слово після Стеця, розкритикував такий крок міністра: «Юро, працювати треба ще більше. Заявами кидатись зараз зарано».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 11 грудня у Верховній Раді відбулося емоційне й бурхливе засідання. Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк звітував перед парламентарями про рік роботи Кабміну. Натхненна промова голови «уряду камікадзе» вразила далеко не всіх народних обранців. Зокрема, до голови Кабміну під час його виступу підійшов депутат від «БПП» Олег Барна з букетом квітів, перев’язаних чорною стрічкою, і вдарив ним прем’єра. Згодом Барна прокоментував свій вчинок та визнав, що він – не надто європейський. Однак, наголосив: «… Бо якщо Яценюк не піде, я дуже боюся, що його винесуть люди». Згодом фракція «БПП» вибачилась перед колегами з «Народного фронту» та виключила зі свого складу депутата.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ