Яценюк уже шукає костюм Санти, щоби нардепи ухвалили бюджет

Яценюк
Яценюк зазначив, що якщо бюджет не буде ухвалено до 31 грудня, засідання парламенту в новорічний вечір

Безрезультатний день у Верховній Раді. Парламентарі так і не змогли ухвалити бюджет країни на 2016 рік, хоча перед голосуванням всі компроміси з усіх питань, починаючи з держпідтримки для агросектору й закінчуючи соціальними пільгами і соціальними стандартами, було узгоджено. Про це заявив Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, передає УНІАН.

При цьому голова Кабміну лякає нардепів, що якщо вони не схаменуться, засідання парламенту пройде 31 грудня. «Санта-Клауса на 31-ше число я обіцяю, якщо не буде проголосований бюджет. Я впевнений, що Санта-Клаус буде, якщо бюджет не ухвалять, – сказав Яценюк. – Ми завтра (24 грудня, – ред.) знову будемо в парламенті. Будемо обговорювати те, що вже обговорювали, всі компроміси вже знайдені, залишилося голосувати. Не буде голосів у четвер – буде в п’ятницю, не буде в п’ятницю – буде в суботу».

Прем’єр також наголосив, що західні партнери надаватимуть підтримку Україні лише у разі, якщо Україна продемонструє єдність влади і прагнення працювати разом в ім’я змін у державі. «Україну підтримуватимуть тільки тоді, коли український політичний клас, обраний на виборах, який сформував коаліцію, демонструватиме сильну політичну волю», – сказав він.

Нагадаємо, стурбованість ситуацією, яка склалася навколо ухвалення парламентом бюджету і податкової реформи, вже висловили Національний банк України і МВФ. Голосувати за ініціативи Кабміну вже відмовилися «Батьківщина», «Радикальна партія» і «Самопоміч». Тим часом у «БПП» говорять про те, що провал бюджетного процесу може призвести до розвалу коаліції та нових парламентських виборів.

Залишити коментар

1 КОМЕНТАР

  1. Дуже дивні речі каже Сєня. Відколи то усі повинні бігти обєднуватися до влади, до нього, а не навпки? Він забув, що він усього-навсього найманий працівник, менеджер. А зі своїми обовязками він не справився і, щоб втриматись при кориті, почав шантажувати депутатів, та й, зрештою, весь Український народ. Може пора вже його за шкірку витягти на килим?

Comments are closed.