Яценюк
Яценюк зазначив, що якщо бюджет не буде ухвалено до 31 грудня, засідання парламенту в новорічний вечір

Безрезультатний день у Верховній Раді. Парламентарі так і не змогли ухвалити бюджет країни на 2016 рік, хоча перед голосуванням всі компроміси з усіх питань, починаючи з держпідтримки для агросектору й закінчуючи соціальними пільгами і соціальними стандартами, було узгоджено. Про це заявив Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, передає УНІАН.

При цьому голова Кабміну лякає нардепів, що якщо вони не схаменуться, засідання парламенту пройде 31 грудня. «Санта-Клауса на 31-ше число я обіцяю, якщо не буде проголосований бюджет. Я впевнений, що Санта-Клаус буде, якщо бюджет не ухвалять, – сказав Яценюк. – Ми завтра (24 грудня, – ред.) знову будемо в парламенті. Будемо обговорювати те, що вже обговорювали, всі компроміси вже знайдені, залишилося голосувати. Не буде голосів у четвер – буде в п’ятницю, не буде в п’ятницю – буде в суботу».

Прем’єр також наголосив, що західні партнери надаватимуть підтримку Україні лише у разі, якщо Україна продемонструє єдність влади і прагнення працювати разом в ім’я змін у державі. «Україну підтримуватимуть тільки тоді, коли український політичний клас, обраний на виборах, який сформував коаліцію, демонструватиме сильну політичну волю», – сказав він.

Нагадаємо, стурбованість ситуацією, яка склалася навколо ухвалення парламентом бюджету і податкової реформи, вже висловили Національний банк України і МВФ. Голосувати за ініціативи Кабміну вже відмовилися «Батьківщина», «Радикальна партія» і «Самопоміч». Тим часом у «БПП» говорять про те, що провал бюджетного процесу може призвести до розвалу коаліції та нових парламентських виборів.

  • Дуже дивні речі каже Сєня. Відколи то усі повинні бігти обєднуватися до влади, до нього, а не навпки? Він забув, що він усього-навсього найманий працівник, менеджер. А зі своїми обовязками він не справився і, щоб втриматись при кориті, почав шантажувати депутатів, та й, зрештою, весь Український народ. Може пора вже його за шкірку витягти на килим?