Яценюк просить Раду пустити миротворців до України
Яценюк просить Раду пустити миротворців до України

Уряд закликав парламент змінити закон про порядок допуску та умови перебування збройних сил інших держав на території України. Про це заявив Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, повідомляє Укрінформ.

«Уряд закликає парламент розглянути питання і дати можливість допустити іноземні підрозділи на територію України у випадку, якщо такі підрозділи здійснюють операції з підтримки миру і безпеки на підставі рішень ООН або ЄС», – зазначив він.

Глава уряду нагадав, що Президент України і Рада безпеки виступили з ініціативою щодо запровадження миротворчого контингенту на територіях Донецької і Луганської областей, які тимчасово непідконтрольні українській владі, з метою виконання Мінських домовленостей та відновлення повноцінного контролю української держави над окремими територіями цих областей, а також відновлення повноцінного контролю над державним кордоном між Україною і РФ. Він також додав, що проситиме Президента терміново розглянути законопроект для спрощення порядку допуску та умов перебування збройних сил інших держав на території України.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ