Саакашвілі -Яценюк
Яценюк назвав звинувачення Саакашвілі брехливими

Прем’єр Арсеній Яценюк назвав звинувачення з боку голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі брехливими. Про це він сказав на брифінгу, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Я розумію всю емоційність, я розумію, як йому важко. Важко всім. Ми тут всі єдині, і тому емоції, необґрунтовані звинувачення грають на руку тільки тим, хто проти реформ, хто проти реальних змін в Україні. Тим більше не годиться колишньому президенту вдаватися до брехливих звинувачень. Але я – його перший союзник», – заявив Яценюк.

Разом з тим прем’єр запевнив, що цінує позицію Саакашвілі щодо митниці, «але все має бути в рамках закону, після розслідування».

Говорячи про перспективи співпраці з головою Одещини, Яценюк зазначив, що обидва чиновники несуть відповідальність згідно займаної посади. «Михайло повинен працювати, і він працюватиме. Я на жодні особисті випади не реагую. Мова не йде про персоналії, не про емоції. Мова йде про відповідальність за долю країни, про мою відповідальність перед Україною, про відповідальність Михайла перед одеситами, і ми тут єдині», – додав Яценюк.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у четвер Саакашвілі звинуватив Яценюка в роботі на олігархів, зокрема, на Ігоря Коломойського та Ріната Ахметова. Причиною стало відновлення в посаді голови Державіаслужби Дениса Антонюка, з яким у Саакашвілі раніше був конфлікт. Також він заявив, що митницю, як і раніше, контролює Віталій Хомутинник, а не Роман Насіров. При цьому він у черговий раз спростував намір очолити уряд.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів ухвалив рішення звільнити з посади голови Державіаслужби Дениса Антонюка.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ