Григоришин
Григоришин звернувся в суд з позовом до Яценюка та Кабміну про захист честі, гідності, ділової репутації

Колишнього прем’єр-міністра Арсенія Яценюка викликають до Печерського райсуду столиці як відповідача за позовом бізнесмена Костянтина Григоришина. Повістка опублікована в офіційному виданні центральних органів виконавчої влади Урядовий кур’єр.

Засідання заплановане на  14:00 13 жовтня. «Печерський районний суд Києва викликає Вас як відповідача на судове засідання в цивільній справі», – йдеться в документі.

Григоришин звернувся в суд з позовом до Яценюка та Кабміну про захист честі, гідності, ділової репутації та щодо спростування недостовірної інформації.

Нагадаємо, у січні 2016 року Яценюк назвав Григоришина «агентом російських спецслужб». Після того як один із депутатів «Народного фронту» попросив Кабмін запровадити індивідуальні санкції проти російських бізнесменів, Яценюк відповів:

«Щодо окремих осіб уже порушені кримінальні провадження і може статися так, що їм доведеться надовго затриматись в Україні. І зараз це лежить виключно в компетенції правоохоронних органів. Там реальні кримінальні правопорушення. Вони крадуть гроші з бюджету, а потім фінансують в першу чергу антиукраїнські політичні сили і відчитуються в ФСБ. Як, наприклад, робить громадянин РФ Григоришин. Який пасеться на українському енергосекторі останні 10 років. Це чистий агент».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ