Яценюк
Яценюк вважає, що він успішно виконує коаліційну угоду та свої зобов’язання

Голова «уряду камікадзе» не розуміє, чому його можуть відправити у відставку. Яценюк вважає, що він успішно виконує коаліційну угоду та свої зобов’язання, пише Українська правда.

«Я от думаю, відставка за те, що ми більше не залежимо від Росії по газу? За те, що ми списали 15 мільярдів боргів? Чи за те, що ми наповнили бюджет на 40%? Чи за те, що ми ввели санкції проти Росії? Чи за те, що ми збільшили фінансування армії до 113 мільярдів? Чи за те, що ми дали 5,2 мільйона субсидію?» – наголосив Яценюк.

За його словами, «останні 22 місяці вся атака здійснюється на виконавчу гілку влади і персонально на прем’єра». «Це нормально. Це називається політика і політична боротьба», – заявив голова уряду.

Він заявив: якщо коаліція вважає, що він не виконує коаліційну угоду, то він може піти у відставку. «Ми підписали коаліційну угоду, я її виконую. Якщо коаліція вирішує, що цей прем’єр не відповідає вимогам, які ставила коаліція – до залу, голосування, нова коаліція, новий уряд! Я з честю й гідністю передам управління виконавчою владою новому уряду. Але свою роботу я дороблю», – заявив прем’єр.

На уточнювальне запитання, чи піде «Народний фронт» на дострокові вибори, Яценюк відповів: «Аякже!».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, партія «Народний фронт» остаточно завалила свої рейтинги. Якби вибори до Верховної Ради України відбувалися на початку грудня, партія прем’єра Арсенія Яценюка набрала би заледве 1% підтримки українців та не потрапила до парламенту України.

Нагадаємо, спікер Верховної Ради Володимир Гройсман вважає, що після ухвалення бюджету перед парламентом стоїть нове завдання – провести ротацію в уряді.  25 грудня Верховна Рада ухвалила держбюджет на 2016 рік з дефіцитом 3,7% ВВП, з доходами 595 млрд. грн. Перед цим парламент ухвалив новий Податковий кодекс і низку «бюджетних» законів.

Читайте: В «БПП» міркують, де б знайти прем’єра, який здатен реалізувати завдання уряду

БЕЗ КОМЕНТАРІВ