ВИБУХ НА ПОРОХОВОМУ ЗАВОДІ В РОСІЇ – Є ПОСТРАЖДАЛІ
На пороховому заводі у Росії стався вибух

На пороховому заводі у місті Котовськ Тамбовської області Росії стався потужний вибух. За однією з версій, підірвалася вантажівка з порохом. Однак за версією міського сайту Котовск68, вибух і пожежа стались у цеху 5, а вже звідти полум’я перекинулось на вантажівку з продукцією заводу.

На даний момент повідомляють про чотирьох постраждалих. Адміністрація Котовська повідомляє, що нині три людини перебувають в опіковому центрі Тамбова, одній людині вже роблять операцію в Котовську. Однак не виключено, що постраждалих може бути більше.

На місці події працюють співробітники МНС та інших служб. Голова адміністрації Котовська Алєксєй Плахотников уже пообіцяв матеріальну допомогу постраждалим, та запевнив: зараз ситуація під контролем, загрози для населення немає, а на заводі створена комісія з розслідування причин події. Місцева преса зазначає, що у 2012 році на пороховому заводі в Котовську сталися два загоряння. У першому випадку вибухнув балон з фарбою, постраждала одна людина. Трохи пізніше сталося загоряння на покрівлі цеху з виробництва пороху – тоді також постраждала одна людина.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ