За 25 років після старту кінокар'єри Леонардо Ді Капріо таки отримав «Оскар»
За 25 років після старту кінокар’єри Леонардо Ді Капріо таки отримав «Оскар»

Документальна стрічка «Зима у вогні: Боротьба України за свободу» не змогла вибороти «Оскар». Номінацію виграла британська кінострічка «Емі» Азіфа Кападіа про життя та смерть співачки Емі Вайнгауз, повідомляє Укрінформ.

Наступна інтрига церемонії вручення «Оскара» традиційно була пов’язана з номінацією за найкращий фільм, але у кіноманів на першому місці було інше запитання: чи удостоїться статуетки актор Леонардо Ді Капріо.

Очікування шанувальників Ді Капріо здійснились – за 25 років після старту кінокар’єри актор таки отримав «Оскар». Зазначимо, що перша номінація на премію американської кіноакадемії у Ді Капріо була ще в 1994 році.

preview_0965451c9b3b552f8c27a61d4d6ff872А ось результат у номінації «Найкращий фільм» став не настільки передбачуваним – перемогу в ній здобула кінострічка «У центрі уваги» (Spotlight), що розказує про скандальне розслідування журналістів The Boston Globe.

Єдиного росіянина, представленого в номінантах на «Оскар», статуетка обійшла стороною. Нагороду за найкращий короткометражний анімаційний фільм отримала «Ведмежа історія» Ґабріеля Осоріо і Пато Ескали. Це перший «Оскар» в історії Чилі. Серед повнометражних мультфільмів перемогу здобула «Головоломка».

Сильвестр Сталлоне був головним фаворитом на статуетку за роль у фільмі «Крід: Спадщина Роккі», проте кіноакадемія була іншої думки і віддала «Оскар» Марку Райленсу за роль радянського шпигуна в кінострічці «Шпигунський міст» Стівена Спілберґа.

Найкращим композитором оголосили Енніо Морріконе за саундтрек до останнього фільму Квентіна Тарантіно «Мерзенна вісімка». Весь зал здійнявся на ноги, щоби привітати знаменитого композитора. Раніше він уже отримував «Оскар» за видатний внесок у кінематограф.

Цікаво, що майже кожного зіркового гостя запитували, як він ставиться до скандалу, що супроводжував цьогорічну церемонію. Дехто з акторів помітив, що другий рік у головних номінаціях немає темношкірих претендентів на «Оскар».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, другий рік поспіль в Американській кіноакадемії зчинився расовий скандал. Його спричинив етнічний склад номінантів на премію «Оскар». Темношкірі актори навіть заявляли про бойкот нагороди.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ