Дарія Клішина намагається оскаржити рішення
Дарія Клішина намагається оскаржити рішення

Єдину російську легкоатлетку Дарію Клішину, яку раніше допустили до Олімпійських Ігор у Ріо, відсторонили від змагань. Про це повідомляє Спорт Експрес.

«У нас з’явилася нова інформація щодо Клішиної, яка не дозволяє ІААF допустити її до виступу на Олімпійських іграх», – цитує російське видання прес-аташе організації.

Рішення про відсторонення ухвалили в останній момент перед змаганнями.

Росіянка намагається оскаржити рішення й подала апеляцію до Спортивного арбітражного суду.

Попри відсторонення від Ігор, Клішина залишається в Олімпійському селищі. За словами президента Олімпійського комітету Росії Алєксандра Жукова, в Міжнародній федерації легкої атлетики не пояснили, що сталося.

Клішина стверджує, що «чиста» від допінгу і стала жертвою політики.

Як відомо, Міжнародний олімпійський комітет не став відстороняти збірну Росії від участі в Олімпійських іграх-2016. Це рішення ухвалили під час засідання Виконкому МОК, що відбувся 24 липня. При цьому МОК віддав право допуску чи недопуску російських спортсменів до участі в Олімпіаді міжнародним спортивним федераціям.

Як повідомляв Інформаційний акцент, незалежна комісія WADA представила доповідь про підсумки розслідування звинувачень у допінгових махінаціях на Олімпійських іграх 2014 року в Сочі. Російську сторону запідозрили в підміні допінг-проб спортсменів. Причому стало відомо, що російські чиновники робили це з відома міністра спорту і ФСБ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ