Єгор Фірмов, народний депутат України, вийшов із фракції БПП
Єгор Фірмов, народний депутат України, вийшов із фракції БПП, позафракційний

Поговорив із одним зі своїх колег, близьких до АП. За його інформацією, там вирішено позбавити депутатських мандатів мене і Віктора Чумака. За інакомислення і критику. Стратегії обрані різні. Знайти на нас хоч якийсь компромат не змогли, а наша критика й наші позиції владу дуже дратують. Кононенко в сказі, шукає різні можливості, щоб закрити рот неугодним.

З цієї нагоди нагадав про себе наш старий знайомий Охендовський. Відбирати мандат намагатимуться його руками. І він уже, звісно, дуже радий мені помститися, оскільки я неодноразово піднімав на фракції та в ЗМІ питання про необхідність його звільнення, про його роботу на Януковича і участь у фальсифікаціях виборів. Думаю, повторюватися немає сенсу. У інтернеті ці всі заяви можна легко знайти.

Я багато раз переконував своїх колишніх по фракції колег у необхідності видалення з ЦВК людей, що себе дискредитували. Але тепер мені зрозуміло, чому деякі представники фракції тоді так сильно опиралася моїм ініціативам. Як бачимо, Охендовський тепер з вірного денщика Януковича перетворився на такого ж безвідмовного виконавця волі діючих лідерів України. Цинічно, але, на жаль — така реальність.

Політика — це боротьба! І я продовжуватиму боротися. Хоча за мандат — не тримаюся. Інакше би не виходив із фракції БПП. Звісно, я розумів, що й Охендовський, і Кононенко не пропустять нагоди мені помститися. Але в цілому ситуація дуже сумна.

Коли обер-фальсифікатор Януковича не тільки не йде під суд, а й продовжує працювати на своїй посаді та розправляється з неугодними депутатами, що дозволили собі критику корупції та кумівства, — це не трагедія окремо взятого депутата. Це трагедія всієї країни та перемога контрреволюції.

Дуже шкода, що сам факт безкарності Охендовського не викликає в суспільстві жодного протесту й обурення. Адже це плювок в обличчя всіх наших громадян.

Михайло Охендовський — беззмінний голова Центрвиборчкому за часів Віктора Януковича й нині
Михайло Охендовський — беззмінний голова Центрвиборчкому за часів Віктора Януковича та нині

БЕЗ КОМЕНТАРІВ