Єгор Фірсов, колишній народний депутат
Єгор Фірсов, колишній народний депутат

Не знаю, чи читали ви Айн Ренд, але якщо читали, можете провести аналогії з українськими реаліями. Якщо не читали, спробую коротко пояснити… Уявіть, що колись вибори в США виграв Порошенко, БПП і спільники. Ну, і все пішло …. під укіс. Ідіотські закони, корупція, кумівство, Кононов став держсекретарем, «приватна власність не така вже й приватна», ну, і все це під красиві слова про «суспільне благо». За кілька років наші депутати і президент, перетворюють успішну, економічно розвинену країну на відсталу й злиденну резервацію, іншими словами США перетворюються на Україну.

Підприємці, великі компанії в такій ситуації спочатку намагаються адаптуватися. А потім розуміють, що співпрацюючи з бандитами, тільки відсувають неминучий крах і легітимізують їхню владу. Усвідомивши марність подальшої співпраці, люди створюють суспільне благо, люди з цінностями і принципами перестають допомагати бандитам і корупціонерам.

Нічого не нагадує? Яресько, Сакварелідзе, Касько, Зґуладзе, Абромавічус, Томенко… і тепер Саакашвілі! І це тільки «атланти», але пішли ще тисячі інших порядних людей, про яких ми просто не знаємо.

Але коли в опозицію йде така людина як Саакашвілі, це чіткий сигнал всьому суспільству – нинішній владі приходить кінець!

Джерело: Єгор Фірсов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ