Єгор Фірсов, екс-народний депутат. Після виходу з БПП фракція позбавила його мандату
Єгор Фірсов, екс-народний депутат. Після виходу з БПП фракція позбавила його мандату

Схоже, що у пана Грановського настали важкі часи. Спочатку Дмитро Гнап опублікував фото, де Грановський розмовляє з прокурором-корупціонером, який очолює ОЗУ «Лисі Птахи». Трохи пізніше стало відомо, що Суд Великої Британії вирішив суперечку про права власності на ТЦ «Скай-Молл». Торговельний центр таки віджали рейдери, пов’язані з Грановським, і тепер вони мають повернути власність законному господарю.

І ось стало відомо, що депутатом від «БПП» зацікавилися журналісти програми «Схеми». Найближчий випуск передачі буде присвячений саме йому!

Олександр Грновський
Найближчий соратник Ігоря Кононенка нардеп Олександр Грановський

Грановський заявляє про стеження, прослуховування і вимагає поважати його особисте життя.

Я хочу трохи заспокоїти Олександра Грановського, всі ці факти насправді дрібниця на тлі тих розслідувань, які чекають на нього попереду. Влада, як ви знаєте, вона не вічна, і ті співробітники СБУ, які сьогодні охороняють, вже завтра – затримуватимуть. А ті, хто сьогодні пропонує провернути ту чи іншу справу, завтра – даватимуть свідчення. Рано чи пізно за все доведеться відповісти. Так, так, я знаю, що це звучить банально. Клюєв, Арбузов, Клименко… вони теж колись поблажливо посміхалися…

Джерело: Егор Фирсов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ