Єгор Фірсов, екс-народний депутат. Після виходу з БПП фракція позбавила його мандату
Єгор Фірсов, екс-народний депутат. Після виходу з БПП фракція позбавила його мандату

Сьогодні вночі в Одесі тітушки напали на табір протестувальників проти мера-сепаратиста Геннадія Труханова.

Все, як у найпохмуріші часи Віктора Януковича — кілька десятків бандитів з битами накинулися на сплячих людей з проукраїнськими поглядами. Прямо в центрі міста, де всі правоохоронці повинні працювати з подвоєною увагою. Камера на мерії була завбачливо відключена. Бандитів організовано привезли автобусом. Підвезли і КамАЗ, щоби викидати в нього речі.

Майданівці змогли затримати кількох нападників і передати їх поліції. Зараз активісти заблокували мерію і вимагають відставки Труханова.

Ось це все — наочне свідчення справжньої контрреволюції, яка відбувається по всій країні з волі влади. Ніколи не повірю, що на Банковій не знали, хто такий Труханов — і про його зв’язки з бандитом Ангелом, і про його російські паспорти, і про його сепаратистські погляди. Однак домовилися — і палець об палець не вдарили, щоби не дати такому персонажу стати мером одного з ключових міст України.

Це дуже небезпечна тенденція, особливо напередодні 2 травня, яке РФ обов’язково постарається використовувати для провокацій і максимального розгойдування ситуації. А тут, виходить, в Одесі діє ціле організоване угруповання під егідою мера з яскраво антиукраїнськими поглядами. Ось так політичні «договорняки» і знищують нашу країну.

Одесити, виходьте на вулиці! Потрібно продемонструвати силу, як під час Майдану! Давайте зметемо всю цю падаль з вулиць вашого міста. А сепара Труханова відправимо на нари!

Одеса розгром

БЕЗ КОМЕНТАРІВ