Єгор Фірсов, колишній народний депутат
Єгор Фірсов, колишній народний депутат

Напевно, багатьом з вас відомо, що я звертвся до НАБУ, ГПУ, СБУ та МВС з заявами щодо корупціонерів з оточення Порошенка. Зокрема, з доказами рейдерського захоплення Олександром Грановським ТЦ Skymall, який було побудовано іноземними інвесторами. Я надав цілі томи доказів, але нажаль жодного прогресу в розслідуванні немає. За цілий рік мене лише раз вИкликали дати свідчення по одній зі справ.

Тому, саме тут у США при будь якої нагоди, починаючи від офісів конгресменів, закінчуючи неурядовими організаціями я завжди підіймаю питання коррупції у вищих ешелонах Української влади. Тут я теж назвав призвища та надав докази корупційних діянь зокрема – Кононенко та Грановського. І судячи з того, що я почув від американських політиків, вони готові допомагати притягти корупціонерів до відповідальності. Такий досвід вже є, наприклад проти Суркіса Штати у 2004 році вже застосовували санкції.

За аналогії з корупціонерами Путіна, має бути складений список корупціонерів Порошенко і щодо них запроваджені санкції. Ніщо не допоможе нам у реформуванні країни так добре, як санкції по відношенню до Кононенка, Грановського та інших злодіїв.

Якщо підсумувати, то тут також втомилися від брехні і порожніх обіцянок Української влади. У США бачать невдоволення людей відсутністю реформ, розуміють наскільки впав рівень життя і не приймають такого стану речей, тому готові діяти!

Джерело: Єгор Фірсов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ