Єгор Соболєв, народний депутат України
Єгор Соболєв, народний депутат України

Навесні 2012 року ми захопили кабінет тодішнього голови КМДА, ставленика Партіі регіонів Олександра Попова. Одна з вимог — розірвати укладену ще за Леоніда Черновецького шахрайську угоду, за якою санаторій «Салют» опинився у власності підставної компанії.

Приватизація санаторіїв, ще й дитячих, категорично заборонена. До всього, «Салют» розташований у садибі легендарної родини художників Орловського-Пимоненка. А садиба ця — на території Обсерваторної гірки, унікальній зеленій оазі в самому центрі Києва.

Схвильований Попов, для якого, як і для всіх інших посадовців Януковича, рейд живих людей в їхній кабінет став подією вкрай несподіваною і неприємною, пообіцяв впродовж місяця повернути «Салют» людям. Обманув.

Далі були — штурм усієї Київської мерії в лютому 2013 року, перше зіткнення з «Беркутом» влітку того року. Врешті-решт, мерія стала першим будинком, захопленим євромайданівцями у Києві.

Чому я це згадую? Бо шахрайська угода досі не розірвана Віталієм Кличком. Кияни, які борються за збереження цієї частинки Києва, стверджують — що тепер справу блокують депутати «Солідарності» в Київраді. Запросив їх разом із лідерами інших політичних сил столиці до нашого парламентського комітету з протидії корупції.

Пропоную приєднатися всім парламентаріям, які проти пограбування Києва. Журналісти, звісно, так само бажані гості.

14:00, Садова, 3а. Зала 330. Для перепустки 255-35-03.

Побачимося ).

sa

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ