Єгор Соболєв
Єгор Соболєв, народний депутат України

Знаєте, як вдалося не допустити ухвалення закону «Про нужних людєй в прокуратурє»?

За його включення до порядку денного проголосували 228 депутатів. З Блоку Петра Порошенка, Народного фронту та Відродження з Волею народу – уламків Партії регіонів, які коли треба демонструють силу олігархів у Верховній Раді. Кнопок «за» було натиснуто навіть на дві більше, ніж було потрібно найбільш успішному наразі олігарху Петру Порошенку, який втретє поспіль хоче поставити Генеральним прокурором свого друга.

В цей момент мовчазний і скромний керівник виконкому Самопомочі Олег Лаврик несподівано запропонував нашим розсередитися по залі в місцях ймовірного кнопкодавства. Сам Олег, наша безстрашна молода мама Victoria Voytsitska, Андрій Журжій – представницького вигляду борець за ліквідацію податкової міліції, ще з десяток колег залишили свої місця і зайняли спостережні позиції по всій залі голосувань.

І це спрацювало! Клептократія не дорахувалася спочатку двох, а під час повторної спроби – п’ятьох голосів, і закон «про нужних людей» не пройшов.

Часом у парламенті почуваєшся, як в компанії з воровською бригадою. Наше завдання – зупиняти її, наближаючи день, коли громадяни оберуть до Парламенту більшість добропорядних депутатів.

Для цього треба обов’язково ухвалити закони про перехід до виборів за відкритими списками партій і про люстрацію кандидатів в депутати.

Джерело: Єгор Соболєв

БЕЗ КОМЕНТАРІВ