Снимок экрана 2016-07-13 в 20.52.12 2
Після призначення на посаду Єлизавета ІІ запропонувала Мей сформувати уряд

Королева Великої Британії Єлизавета II офіційно призначила Терезу Мей новим прем’єр-міністром. Також королева запропонувала Мей сформувати уряд. Про це повідомляє ВВС у Twitter.

Раніше королева прийняла відставку прем’єр-міністра Девіда Кемерона.

«Я впевнений, що Тереза зможе забезпечити міцне і стабільне лідерство і виконати положення маніфесту Консервативної партії, з яким ми були обрані, я бажаю їй домогтися найкращих умов на переговорах про вихід Великої Британії зі складу ЄС. Я порекомендую Її Величності попросити Терезу Мей сформувати нову адміністрацію. Мені приємно, що другий раз в британській історії новий прем’єр-міністр буде жінкою, вона знову буде консерватором», – додав прем’єр у прощальній промові біля дверей резиденції на Даунінґ-стріт.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше Мей стала безальтернативним кандидатом на посаду прем’єра Британії, адже з перегонів за лідерство у Консервативній партії, а отже й за прем’єрську посаду, вийшла міністр енергетики Андреа Лідсом.

59-річна Тереза Мей була міністром внутрішніх справ з 2010 року. Вона стане другою, після Марґарет Тетчер, жінкою-прем’єром в історії Британії.

Як відомо, на історичному референдумі у Британії щодо членства країни в ЄС 23 червня за вихід Британії з Євросоюзу проголосували 51,9% виборців, тоді як за те, щоби залишитися у складі ЄС, віддали свої голоси 48,1%.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ