санкції банк
ЄС заборонив випускати аналітику стосовно російських банків

Єврокомісія ухвалила заборонити європейським банкам випускати дослідження аналітичного характеру, що стосуються російських банків, які перебувають під санкціями. Про це йдеться в документі, опублікованому на сайті ЄК.

Згідно з текстом роз’яснювального документа, який було складено наприкінці вересня, ЄК забороняє європейським банкам надавати росіянам «послуги з управління інвестиціями» як прямо, так і опосередковано. «Незважаючи на те, що випуск дослідження формально не вважається наданням консультаційних послуг, він фактично надає непрямі поради», – наголошується в документі.

Єврокомісія також пояснює, що надання зазначених послуг впливає на поведінку потенційних інвесторів: на основі аналітичних досліджень можна зробити висновок про купівлю, продаж або збереження акцій підсанкційних банків.

Нагадаємо, санкції щодо російських банків були запроваджені в липні та вересні 2014 року. Під дію обмежень потрапили «Сбєрбанк», ВТБ, ВЕБ, «Газпромбанк» і «Россельхозбанк».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у жовтні найбільші швейцарські банки UBS і Сredit Suisse почали масово закривати рахунки росіян.

Читайте: «Страшна помста» по-російськи: Кремль відповів на західні санкції своїм «чорним списком» західних банків

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ