гроші
ЄС надає Україні 3,5 млн. євро на проведення місцевих виборів

Європейський союз (ЄС) надасть Україні 3,5 млн євро фінансової допомоги для проведення місцевих виборів 25 жовтня 2015 року. Про це йдеться у повідомленні прес-служби представництва ЄС в Україні, датованим 1 жовтня, передає NEWSru.com.

«Загальна сума фінансової допомоги від ЄС становить близько 3,5 млн євро. Ці гроші надані різними місцевими та міжнародними організаціями, що займаються спостереженням за виборами та підготовкою різних проектів, пов’язаних з цією справою», – повідомляє представництво.

Допомога, зокрема, спрямована на такі завдання, як спостереження за виборами, тренінги, залучення громадянського суспільства до реформи виборчого законодавства, організація передвиборних дискусій та дебатів, створення онлайн-карти, де будуть позначені всі зафіксовані порушення на виборах тощо.

Місцеві вибори не відбудуться у тимчасово окупованих росіянами Криму й окремих районах Донецької та Луганської областей, а також у низці прифронтових населених пунктів. Виключення становить місто Маріуполь. Коментуючи рішення про недоцільність виборів у прифронтовій смузі, Президент України Петро Порошенко зауважив, що такі заходи пов’язані з міркуваннями безпеки.

Читайте: На місцевих виборах українці голосуватимуть за «політичних зірок», – експерт

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ