krym_vybory_foto
18 вересня відбулись вибори до Держдуми РФ. Голосування проходило і на території окупованого Криму

Євросоюз, Велика Британія, Канада та низка інших країн світу не визнають легітимність виборів до Держдуми Росії у Криму.

«Європейський Союз не визнає анексію Криму і Севастополя Російською Федерацією і, отже, не визнає проведення виборів на Кримському півострові», – йдеться в заяві речника Зовнішньої дипломатичної служби.

Посол Британії в Україні Джудіт Ґоф у Twitter написала, що анексія Криму Російською Федерацією є незаконною і неправомірною.

Міністр закордонних справ Канади Стефан Діон заявив, що Крим залишається невід`ємною частиною України.

Міністерство закордонних справ Польщі також не визнає результати виборів Державної Думи Російської Федерації, що відбулись на території Кримського півострова, який належить, згідно із законом, Україні.

Крім того, про невизнання російських виборів у Криму заявили США, Румунія, Данія, Естонія, Литва, Швеція, Франція.

Як відомо, Міністерство закордонних справ України оголосило рішення про невизнання повноважень більшості депутатів Державної думи РФ, обраних 18 вересня.

У МЗС пояснили, що в результаті проведення таких виборів легітимність втратили не лише чотири «депутати Держдуми», обрані в Криму за мажоритарною системою, але й усі депутати, обрані за партійними списками.

Нагадаємо, 20 вересня Верховна Рада України затвердила постанову про невизнання легітимності виборів в анексованому Росією Криму та усього складу Держдуми РФ VII скликання.

Парламент також звернувся до Ради Безпеки та Генеральної Асамблеї ООН, парламентів іноземних держав, парламентських асамблей та міжнародних організацій із закликом не визнавати легітимність виборів до Держдуми РФ сьомого скликання та відповідно її складу, повноважень, актів та рішень.

Як відомо, 18 вересня росіяни обирали депутатів Держдуми, а також регіональних та місцевих законодавчих органів. Варто зазначити, що цього року проголосувати на виборах у Держдуму РФ прийшла рекордно мала кількість росіян.  

БЕЗ КОМЕНТАРІВ