Єврокомісар іронічно прокоментував ідею заміни Британії на Україну в ЄС
Єврокомісар іронічно прокоментував ідею заміни Британії на Україну в ЄС

Єврокомісар із питань розширення і політики сусідства Йоханнес Ґан в інтерв’ю Апострофу прокоментував ідею про можливий вступ України до складу Європейського Союзу після ухвалення рішення про вихід Великої Британії із ЄС.

Єврокомісар нагадав, що Президент України Петро Порошенко якось заявив про намір держави провести від 40 до 60 реформ до 2020-2022 років, тобто до моменту подання заявки на членство в Європейському Союзі.

На цьому тлі Ґан порадив українській владі використовувати всі можливості Угоди про зону вільної торгівлі для посилення зв’язків між Україною і Євросоюзом: «Використовуйте всі бізнес-можливості, всі можливості міжлюдських контактів, і тоді ми подивимося, що буде завтра»

На питання про вільне місце для України після можливого виходу Великої Британії з ЄС високопосадовець, сміючись, зауважив: «Ви не можете так говорити, що якщо хтось вийшов, інший зайде. Ці речі не можна порівняти».

Щоправда, він відмітив деякі успіхи України на шляху реформації: «Є великий прогрес в економічній галузі, у податковій консолідації. Ми очікуємо економічне зростання в наступному році і те, що воно вплине на ситуацію в цілому».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ