_fs006_1000x0
У світі проходять акції на підтримку Надії Савченко

Євросоюз стурбований через життя та здоров’я української льотчиці та закликав негайно звільнити Надію Савченко, а також нагадав Росії, що саме вона несе відповідальність за утримуваних нею людей. Про це йдеться в заяві представника ЄС.

Повідомлення про сухе голодування українки називають «надзвичайно тривожним». «Європейський Союз продовжує закликати до негайного звільнення Надії Савченко», – йдеться в заяві.

У ЄС вважають, що такий крок повністю відповідав би комплексу заходів щодо реалізації Мінських угод у частині зобов’язань щодо «звільнення усіх заручників і незаконно затриманих осіб».

«ЄС підкреслює, як робив це і в попередніх випадках, що Росія несе відповідальність за здоров’я, благополуччя і дотримання прав людини всіх осіб, які утримуються під її вартою», – йдеться в заяві.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в української льотчиці, яку незаконно судять в Росії, з’явилася тахікардія й судоми. Про це повідомив генконсул України у Ростові-на-Дону Віталій Москаленко, який зміг відвідати полонянку.

Як відомо, 4 березня Надія Савченко оголосила сухе голодування.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ