Євген Якунов, журналіст
Євген Якунов, журналіст

Я не буду тролити Сергія Лещенка. З тієї простої причини, що всі ми вийшли з тіні. Всі ми – хто більше, хто менше – отримували кешем і не платили податків. Зокрема, журналісти – за «джинсу», а особливо журналісти Інтернет-видань, а особливо «Української правди». У тому числі і політики – за депутатські запити, лобіювання та участь в рейдерстві.

І насправді Лещенко повинен радіти, тому що оприлюднення джерел доходів і видатків політиків – це те, за що він боровся. І правильно було б сказати: так, і я був такий, каюсь і прошу вибачення, якщо в чомусь був неправий, але тепер повністю переходжу на легальний спосіб життя і заробітку.

Найбільш прикрим для нього може бути те, що справжні вовки, які крадуть мільярди, підуть з-під удару, тому що у них є хороші юристи, навіть цілі юридичні компанії, а ще ЗМІ та своя служба безпеки, включаючи приватних філерів. А у нього та його колег-антикорупціонерів нічого такого немає. І Лещенко думав, що йому воно і не треба, тому що він все ще почувається журналістом, а не політиком, все ще почувається так, ніби він має право викривати інших і не не вважає за потрібне дбати про чистоту власної кредитної історії. Це буде йому уроком.

Я думаю, він впорається. І не буде виправдовуватися перед ворожими до нього ЗМІ, за якими часом стоять не найчесніші люди і які все одно не залишать його в спокої, а піде в НАЗК, подасть заяву з проханням перевірити законність його фінансових операцій. Якщо там знайдуть порушення – заплатить всі необхідні штрафи, якщо ні – поставить крапку в темі.

І нерозумно вимагати від нього складення депутатських повноважень. Ще й тому, що такі, як він, у ВР потрібні. Лісу не вижити без санітарів.

Джерело: Евгений Якунов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ