Євген Якунов, журналіст
Євген Якунов, журналіст

У мене немає однозначної думки з приводу підпалу «Інтера». Цілком можливо, що це справа рук ФСБ. Саме керівництво тут ні до чого, навіщо доручати важливу наступальну операцію дилетантам, коли є профі?

Але момент обрали вдало. На нього чекали. Тому що те, що дозволяє собі «Інтер», – це не менше свавілля, ніж сам підпал телеканалу. Тільки інформаційна війна проти моєї країни, яку веде відомство Безлюдної, – це не злочин, а всього лише «свобода слова». А «гаряча відповідь» на цю «холодну війну» – злочин.

Щоби врятувати свободу слова від перетворення на знаряддя вбивства України треба: або дозволити законодавчо «давати в морду» наклепникам з телеканалів, що фінансуються з Москви; або обмежити застосування свободи слова в умовах збройного конфлікту, коли частина країни окупована. (Не будемо говорити про війну – її у нас офіційно немає, а ось окуповані території – є).

Ухвалення закону, аналогічного закону в Британії часів Другої світової «Про захист держави», швидко знизило б градус «народного гніву». Неухвалення такого закону призведе або до насильства (де кожен буде розуміти під інформаційною війною все, що захоче), або до повного руйнування українського інформаційного простору.

Джерело: Евгений Якунов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ