«Євробачення-2015»
«Євробачення-2015»

В Австрії стартував конкурс «Євробачення». Україна не бере в ньому участі. Про це пише Радіо Свобода.

За інформацією видання, учора ввечері, 17 травня, у Віденській опері розпочався 60-й пісенний конкурс «Євробачення»: 40 делегацій країн-учасниць пройшлись червоною доріжкою заходу, серед яких був і переможець минулорічного конкурсу Кончіта Вурст. Так, композиція переможця минулогорічного конкурсу «Rise like а phoenix» прозвучала під супровід оркестру Віденської філармонії.

Повідомляється, що півфінали пісенного конкурсу «Євробачення» відбудуться 19 і 21 травня, а фінал – 23 травня. «Радіо Сводода» зазначає, що до фіналу конкурсу без відбору пройшли Австрія, Великобританія, Іспанія, Італія, Німеччина і Франція. Крім того, у цьому році в конкурсі вперше братиме участь Австралія.

Нагадаємо, Національна телекомпанія України у двосторонній домовленості з Європейською мовною спілкою вирішила відмовитися від участі у пісенному конкурсі. «Ми розуміємо, що Євробачення – це іміджевий проект, престиж. Але ми не маємо права робити щось погано. А на «добре» у нас банально немає грошей. Якщо є у когось бажання нам допомогти – ми будемо тільки раді, але самостійно такий проект, боюся, ми не витягнемо. Тому було ухвалене таке рішення», – прокоментував ситуацію генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія. Водночас у НТКУ мають надію, що Україна не братиме участь у конкурсі лише протягом одного року.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у рамках підготовки до «Євробачення» у Відні змінили сигнал на світлофорах на 120 пішохідних переходах. Відтепер у столиці Австрії показуватимуть одностатеві пари, які переходять дорогу, замість традиційної фігурки.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ