donal-d-tusk
Будь-які розмови про такий собі м’який Brexit залишаться спекуляціями, заявив Туск

Єдиною альтернативою жорсткому сценарію виходу Британії з ЄС може бути лише відмова від Brexit узагалі. Про це заявив голова Європейської ради Дональд Туск, повідомляє Reuters.

За його словами, будь-які розмови про м’який Brexit залишаться тільки спекуляціями, оскільки ЄС не піде на компроміси – Британія не зможе зберегти вигоди для торгівлі, які дає членство в ЄС, відкинувши авторитет судів ЄС і заборонивши міграцію з Євросоюзу.

«Усім, хто у це вірить, я пропоную простий приклад. Купіть торт, з’їжте його, а потім погляньте, чи лишилося щось на тарілці. Жорстока правда полягає у тому, що Brexit буде втратою для всіх нас. Жодних тортів на столі. Ні для кого. Там лишиться тільки сіль та оцет», – сказав Туск.

«Якщо ви запитаєте мене, чи є альтернатива цьому поганого сценарію, я хотів би сказати, що є. На мій погляд, єдина реальна альтернатива «жорсткому Brexit» – це відсутність Brexit, навіть якщо сьогодні навряд чи хто вірить у таку можливість», – пояснив глава Європейської ради.

Нагадаємо, за результатами референдуму у Великій Британії 51,89 % громадян проголосували за вихід з Євросоюзу, 48,11 % висловилися проти.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ