За словами євродепутата, у затримці безвізу для України значною мірою винна Туреччина
За словами євродепутата, у затримці безвізу для України значною мірою винна Туреччина

Депутат Європарламенту від Польщі Яцек Саріуш-Вольський, звертаючись до віце-прем’єр-міністра України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе заявив, що Туреччина затримує надання безвізового режиму для української сторони – передає Укрінформ.

За словами Саріуша-Вольського, Україна у рішенні про скасування візового режиму з Європейським Союзом стала заручницею суперечок у питанні візової лібералізації для Туреччини.

«Незрозумілою є затримка процесу візової лібералізації, де ви стали заручниками візового питання між ЄС і Туреччиною. Так не повинно бути. Тому вибачте нас за це», – наголосив євродепутат.

Крім того, він вибачився перед Україною за блокування Нідерландами ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС та невирішену проблему щодо російського газопроводу «Північний потік-2».

«У питанні газопроводу OPAL, який є відгалуженням «Північного потоку», Україна стала заручником західного бізнесу і політичних інтересів в ЄС. Тому пробачте нас», – зауважив політик.

Додамо, Климпуш-Цинцадзе подякувала польському депутату за таку позицію.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ