Результати розслідування трагедії в Одесі
Результати розслідування трагедії в Одесі

Група депутатів Європарламенту зажадала від Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка надати результати розслідування трагедії в Одесі 2 травня 2014 року, а також вбивств, скоєних в центрі Києва в лютому 2014 року. Про це йдеться у відкритому листі, який підписали 13 євродепутатів з восьми країн ЄС, передає Кореспондент.

«Ми звертаємося до Вас, шановний пане Яценюк, з проханням використати всі наявні у Вас можливості для того, щоб забезпечити негайне надання результатів розслідувань вбивств на Майдані, масових вбивств в Одесі, а також незліченних прикладів вибіркового правосуддя і процесуальних порушень», – йдеться в документі.

Ініціаторами відкритого листа стали депутати Європейського парламенту Мілослав Рансдорф і Тетяна Жданок. За словами Жданок, заклопотаність депутатів викликали результати слухань, що пройшли в Європарламенті 29 квітня, де виступали депутати Верховної Ради України від Опозиційного блоку Микола Скорик і Дмитро.

«Наскільки нам відомо, парламентська більшість Верховної Ради відкинула пропозицію опозиції створити тимчасовий парламентський комітет з розслідування. Через рік після цих подій офіційні особи все ще не надали звіту про результати розслідувань. Ми вкрай стурбовані цією бездіяльністю з боку офіційних осіб. Ми схвильовані серією вбивств журналістів і опозиційних політиків, а також станом справ з відповідними юридичними розслідуваннями», – йдеться в листі.

Нагадаємо, минулого року під час пожежі в Будинку профспілок загинуло 42 особи, з яких 10 отримали тілесні ушкодження внаслідок падіння, намагаючись врятуватись від пожежі, а 32 людини загинули внаслідок отруєння чадним газом і продуктами горіння. Всього під час масових заворушень понад 250 осіб отримали тілесні ушкодження.

Інформаційний Акцент

 

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ