безвізовий режим
Країни ЄС підтримають безвізовий режим для України, вважає єврокомісар

Країни ЄС підтримають надання безвізового режиму для України. Про це заявив єврокомісар з питань розширення та європейської політики сусідства Йоганнес Ґан у Брюсселі перед засіданням міністрів закордонних справ країн ЄС, пише Європейська правда.

«Так, я думаю, що так», – відповів він на запитання, чи погодяться країни ЄС на безвізовий режим для українців в умовах міграційної кризи в Європі. «Коли йдеться про візову лібералізацію, то ми застосовуємо певну методологію. І ми цього не змінюємо для окремих країн», – зазначив він. «Я переконаний, що це (безвізовий режим з Україною, – ред.) – в наших інтересах», – підкреслив єврокомісар.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Єврокомісія має намір дати «зелене світло» скасуванню віз до країн ЄС для українців і грузинів з середини 2016 року. Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін висловив упевненість в позитивному звіті Європейської комісії щодо виконання Україною плану щодо лібералізації візового режиму між Україною з Європейським Союзом.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ