Deutsche Bank
Результати референдуму в Британії спричинили вільне падіння акцій Deutsche Bank

Банки готуються до «економічної ядерної зими». Причиною цього стала банківська криза, низькі прибутки великих корпорацій, а також голосування за Brexit. Про це пише видання CNBC.

Хаос на ринках став головною турботою великих банківських керівників, пише видання. Для європейських банків ці шість місяців були дуже жорсткими, оскільки шок і невизначеність через Brexit відправили акції далеко вниз.

Зокрема, результати референдуму в Британії спричинили вільне падіння акцій великих європейських фінустанов, таких як Deutsche Bank і Credit Suisse. У Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії банк RBS отримав сильний удар – його акції опустилися на понад 30 відсотків у порівнянні з 24 червня цього року.

Джерело видання поінформувало на умовах анонімності, що фінансові фірми розробили спільну стратегію, яка виходить з найгіршого сценарію, здатного статися до кінця цього року.

«Це може означати використання статті 50 угоди (стаття регламентує вихід з ЄС) і спровокувати референдуми в інших провідних європейських країнах, що призведе до обвалу євро або фунта стерлінгів, очікується курс нижче $1,20. Банки зараз готові до всього».

Це похмуре попередження прийшло після того, як Королівський банк Шотландії попередив своїх інвесторів про «катастрофічний рік». У страхітливому і зловісному посланні своїм клієнтам на початку цього року мегабанк передбачив ще гірший сценарій розвитку подій.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ