Європейський парламент
Безвізовий режим – це елемент відновлення економічної активності в Україні

Європейський парламент невідкладно винесе на голосування питання скасування віз для громадян України. Про це після зустрічі з Петром Порошенком заявив Президент ЄП Мартін Шульц, передає Європейська правда.

Він зазначив, що очікується законодавча пропозиція від Єврокомісії щодо скасування віз для громадян України, коли Верховна Рада проголосує за відповідні закони. Також Шульц нагадаав про те, що Порошенко напередодні подав до Верховної Ради необхідні документи.

Президент Європейського парламенту завпевнив, що безвізовий  режим – це елемент відновлення економічної активності в Україні. Це не лише питання вільного переміщення людей. 

Нагадаємо, в грудні 2015 року президент та прем’єр спільно пообіцяли ЄС скоригувати низку антикорупційних законопроектів, які перед тим були спотворені у ВР. Це відкрило можливість для схвалення позитивного висновку Єврокомісії щодо безвізового діалогу.

Для запуску процедури остаточного скасування віз Україна повинна схвалити ці законопроекти.

Зазначимо, ухвалити законопроекти щодо безвізового режиму на найближчому пленарному тижні закликав парламентаріїв Петро Порошенко. Про це Президент заявив у четвер під час засідання Ради регіонального розвитку. За його словами, такі кроки дозволять прискорити реформування країни.

Читайте: Українці без віз їздитимуть до ЄС із середини 2016 року

БЕЗ КОМЕНТАРІВ