Проект «Стіна»
Проект «Стіна»

Державна прикордонна служба обіцяє до кінця 2015 року завершити проект «Європейський вал» на кордоні з Росією в Харківській та Чернігівській областях. Про це заявив перший заступник голови прикордонної служби Василь Серватюк на урядовому засіданні в середу, передає УП.

«Доповідаю, що сплановані на цей рік завдання будуть виконані… Буде обладнано сім опорних пунктів, 90 км невибухових загороджень, 214 км рокадних доріг і контрольно-слідових смуг, 380 км протитанкових ровів. Буде встановлено 44 спостережних вежі, розгорнуто 7 нових підрозділів і комендатуру швидкого реагування. Плануємо також встановити два бойових модулі…», – заявив Серватюк.

«У цілому до кінця року за бюджетні кошти буде облаштовано державний кордон в межах чернігівської та харківської областей», – додав заступник голови прикордонної служби.

Щодо грошей, Севатюк повідомив, що «на виконання плану з бюджету отримано 139 мільйонів гривень з 300 млн, передбачених на цей рік». «Роботи сплановані вже на 468 мільйонів, що дозволяє раціонально використовувати державні кошти. 11 мільйонів 33 тисячі вже реалізовані. До кінця тижня будуть проведені платежі за договорами ще на 71 мільйон», – повідомив він.

Читайте також: «Стіна Яценюка» зазнала повного провалу та «Європейський вал» перетворився на металеву огорожу

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ