Україна-ЄС
Акції пройшли у Португалії, Іспанії, Італії, Франції та інших країнах

У Португалії, Іспанії, Італії, Франції та інших країнах Європи відбулись акції, приурочені до другої річниці окупації Криму. Десятки активістів під прапорами України та ЄС влаштували мирні марші, пише ТСН.

У Парижі усі гасла маніфестантів лунали французькою, у Лісабоні – українською, англійською та португальською. Мітингувальники співали гімн України, скандували «Україна – це Європа!», «Крим – це Україна!» та закликали російську владу звільнити незаконно ув’язнених українців – Надію Савченко, Олега Сенцова, Олександра Кольченка, а також Миколу Карпюка і Станіслава Клиха.

Зазначимо, два роки тому, у лютому 2014 року, озброєні російські військові без розпізнавальних знаків – захопили головні державні установи Автономної Республіки Крим і підняли над будівлями російський прапор. Після цього розпочалося блокування українських військових частин.

16 березня на території Криму і міста Севастополя відбувся незаконний референдум про статус півострова. Це обурило усю міжнародну спільноту. Росія ж після цього голосування заявила про включення Криму до свого складу.

Нагадаємо, 26 лютого 2016 року Україна відзначила День кримськотатарського спротиву російській окупації.

Читайте: Росія рано чи пізно почне переговори про повернення Криму – Клімкін

БЕЗ КОМЕНТАРІВ