РФ санкції
Санкції ЄС застосовані до 146 громадян та 37 компаній з Росії

Євросоюз ухвалив рішення продовжити санкції проти Росії ще на півроку – до 15 березня 2017 року. Про це повідомили в Раді ЄС, пише УНІАН.

Як відомо, санкції застосовані до 146 громадян та 37 компаній за порушення територіальної цілісності та суверенітету України.

«COREPER (Комітет постійних представників) підтвердив намір Ради продовжити на шість місяців застосування запобіжних заходів за дії, спрямовані проти української територіальної цілісності, суверенітету та незалежності (до 15 березня)», – йдеться у повідомленні.

Рішення потребує формального затвердження Радою ЄС.

«Очікується, що це зроблять за допомогою письмової процедури. Дата ще не визначена, але законодавчий акт має бути ухвалений до 15 вересня», – уточнили в Раді.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 7 вересня США також розширили санкції проти Росії у зв’язку з анексією Криму та підтримкою бойовиків на Донбасі. До переліку санкційних потрапили 11 компаній, на які будуть накладені обмеження.

Таким чином, в американському санкційному списку відтепер зазначені компанії-виробники електроніки, яку можна використовувати для потреб військової промисловості. Зокрема, компанії з групи «Ангстрем», «Радіоекспорт», «Пермська науково-виробнича приладобудівна компанія», НПК «Гранат», «Микран» і «Мікрон».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ