YouTube оголосив про прем'єру власних серіалів
Першою прем’єрою YouTube стане ігровий серіал Scare PewDiePie, головну роль в якому зіграв популярний шведський коментатор відеоігор Фелікс Келлберґ

Відеосервіс YouTube оголосив про прем’єру власних програм, серіалів і повнометражних фільмів, в яких знімуться популярні відеоблогери. Виробництво власних серіалів і фільмів – частина стратегії YouTube із залучення користувачів до свого платного сервісу YouTube Red, повідомляє BBC-Russian.

Якщо раніше YouTube намагався залучати платних користувачів за допомогою зірок шоу-бізнесу – платні канали на YouTube Red вели, крім інших, Мадонна і актор Ештон Катчер, – то тепер сервіс робить ставку на YouTube-знаменитостей.

Як повідомили в компанії, першою прем’єрою стане ігровий серіал Scare PewDiePie, головну роль в якому зіграв популярний шведський коментатор відеоігор Фелікс Келлберґ, відомий під псевдонімом PewDiePie. У каналу Келлберґа наразі близько 42 мільйонів передплатників. Творцями шоу виступили продюсери серіалу «Ходячі мерці».

Також у лютому планується прем’єра документального шоу «Подорож на острів єдинорогів» Лілі Сінґх (близько 8 мільйонів передплатників). Крім того, сервіс викупив права на один з фільмів компанії DreamWorks Animation.

До слова, виробництво власних шоу – стратегія, поширена серед різних онлайн-кінотеатрів. Наприклад, сервіс Netflix кілька років тому зняв власне продовження популярного серіалу Arrested Development. Впродовж останніх років YouTube послідовно вживає заходів щодо монетизації сервісу та залучення користувачів на платній основі.

Шоу будуть доступні лише передплатникам сервісу YouTube Red з 10 лютого.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ