yuliya-l-ovochkina
Сестра екс-голови Адміністрації Президента України має на рахунку 45 офшорних компаній

Майже половина закордонних компаній, що перебувають у власності українських держслужбовців і депутатів, розташовані у офшорах. Про це свідчать електронні декларації можновладців, пише bihus.info.

Зокрема, 115 декларантів вказали, що мають у власності компанії за кордоном. Загальна кількість таких компаній – 375 і розташовані вони у 41 країні світу. З них 237 компаній 58 декларантів  – в офшорних зонах.

ofshori-min-1На п’ятому місці серед лідерів за кількістю офшорів розташувався голова депутатської групи «Партія Відродження» Віталій Хомутиннік. Він має у власності 9 компаній, що зареєстровані за кордоном.

Із результатом у 13 компаній його випереджає заступник голови депутатської групи «Воля народу» Степан Івахів.

Третє місце розділили троє: член депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка» Максим Єфімов, а також члени депутатської групи «Воля народу» Іван Фурсін та Олександр Фельдман. У кожного з них по 22 компанії в офшорах.

Депутат від «Опозиційного блоку» Вадим Новинський задекларував 30 компаній за кордоном.

І лідером у рейтингу стала член партії «Опозиційний блок» та сестра екс-голови Адміністрації Президента України Юлія Льовочкіна. На її рахунку 45 офшорних компаній.

ofshor-peremozhets-minЯк пише видання, лідером за кількістю офшорних компаній, що мають українських власників, є Кіпр – на острові розташовані 136 підприємств, які теоретично могли би сплачувати податки в український держбюджет. На другому та третьому місцях – Британські Віргінські та Сейшельські острови. Їм українські олігархи довірили 50 та 20 компаній відповідно.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ