Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко стала на захист “Свободи”

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала владу припинити переслідувати націоналістів, зокрема партію «Свобода». За її словами, кожному зрозуміло, що ніяких силових заворушень з гранатами «свободівці» під парламентом не робили «відпустіть людей і дайте можливість нормально функціонувати партії «Свобода». Про це Юлія Тимошенко заявили під час засідання погоджувальної ради парламенту.

«Ми з партією «Свобода» політичні конкуренти, але я вважаю, що із партією «Свобода» зараз просто розправляються за те, що вони публічно оприлюднили висновки державного фінансового контролю про глибоку системну корупцію.

Припиніть розправу з партією «Свобода». Вони поклали своїх людей на Майдані, вони зараз, на відміну від багатьох партій, воюють на фронтах і реально кладуть там життя. Всі знають, що вони ніяких силових заворушень з гранатами під парламентом не влаштовували. Випустіть людей і дайте можливість нормально функціонувати партії «Свобода», – сказала Тимошенко, ставши на захист націоналістів, які 31 серпня проводили мітинг проти змін до Конституції України.

Нагадаємо, після подій біля Верховної ради 17 людей опинилося під двомісячним арештом, зокрема заступник Голови партії «Свобода», екс-нардеп Юрій Сиротюк.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ