Курсанти, які співали в Криму гімн України, стали лейтенантами в Одесі
Курсанти, які співали в Криму гімн України, стали лейтенантами в Одесі

В Одесі 32 курсанта колишньої Академії ВМС ім. Нахімова, які навесні 2014 року в Севастополі під час анексії Криму заспівали Державний гімн України після підняття на території військового вишу прапорів РФ, випустилися та отримали офіцерські звання. Про це повідомили на сторінці Генштабу ЗСУ у Фейсбук.

«В Одесі 32 курсанти випускного курсу факультету ВМС Національного університету «Одеська морська академія» отримали первинне офіцерське звання «лейтенант», – зазначили у повідомленні.

«Це патріоти України, військовослужбовці, які залишились вірними присязі. Усі вони проходитимуть службу на первинних офіцерських посадах на кораблях та у військових частинах», – повідомили у Генштабі.

234Нагадаємо, 21 березня 2014 року курсанти 4 курсу Севастопольської академії ВМС ім. Нахімова під час зміни прапора вишу з українського на російський демонстративно хором виконали гімн України, віддали честь і пішли в казарму.

4 квітня 2014 року академія була передислокована в Одесу – Крим залишили 103 курсанти та викладачі. Пізніше Академія була розформована, а курсанти продовжили навчання на спеціально створеному факультеті військово-морських сил Одеської національної морської академії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ