Жан-Клод Юнкер

Європі потрібні ліпші відносини з Росією, хоч це і не виглядає «сексуально». Про це заявив президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер під час візиту до Німеччини, повідомляє Reuters.

«Європейська правда», коментуючи вислів єврочиновника, зазначає, що в даному контексті «looks sexy» (у перекладі: «виглядає сексуально») має також жаргонний зміст «привабливо», і може вживатися без прив’язки до оригінального значення.

«Ми повинні докладати зусиль у напрямку практичних відносин з Росією. Це несексуально, але так потрібно, ми не можемо продовжувати таким чином», – наголосив Юнкер. Він також підкреслив, що Вашинґтон не може диктувати ЄС, як саме вибудовувати стосунки з Росією. «До Росії необхідно ставитися найсерйознішим чином», – сказав він.

«Ми не можемо дозволити нашим відносинам з Росією бути продиктованими Вашинґтоном», – зауважив президент Єврокомісії. «Я знаю з розмови з Президентом Росії Владіміром Путіним, що він не сприймає фрази на зразок тієї, коли Барак Обама заявив, що Росія є регіональною державою. Що це означає? Ти не можеш говорити так про Росію», – сказав Юнкер.

Нагадаємо, 8 жовтня канцлер Німеччини Анґела Меркель і президент Франції Франсуа Олланд заявили, що ЄС не скасує санкцій проти Росії, поки Мінські угоди не буде виконано в повному обсязі.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ