Юний український геній Самуїл Кругляк
Юний український геній Самуїл Кругляк

Український школяр здобув третє місце на Олімпіаді геніїв у США. Десятикласник розробив проект, який допоможе отримувати електроенергію з атмосфери. За першість українець боровся з двома тисячами молодих винахідників з усіх куточків світу, пише ТСН.

Десятикласник із Кіровоградської області Самуїл Кругляк пропонує добувати електроенергію з іонізованої хмари за рахунок сильного електричного поля, яке випромінюватиметься іонізуючою вежею. Найголовніша перевага цієї технології – невелика ціна: один кіловат коштуватиме всього 3 копійки. За словами юного винахідника, ідея прийшла йому уві сні, а втілити її допомогли викладачі з Малої академії наук.

«Така установка коштує копійки, але користі від неї – на мільйони. Уявіть собі: в разі її запуску ми б могли забезпечити Кіровоградську область електроенергією на 82%», – коментує викладачка талановитого школяра.

Додамо, посівши третє місце на Олімпіаді геніїв, українець отримав можливість безкоштовно навчатися в одному з американських вишів зі щомісячною стипендією в 700 доларів.

Читайте також: Шведи розробили скляну черепицю, яка обігріває будинок.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ